Tel. (8-5) 215 49 63, (8-5) 215 47 45,   el. p. rastine@filaretu.vilnius.lm.lt

Filaretų pradinė mokykla

demokratiška, atvira, bendradarbiaujanti, tobulėjanti, siekianti stiprinti europietišką dimensiją, kurianti jaukią ir saugią aplinką, į kurią visada norisi sugrįžti.

Naujienos

Dienos stovykla "Tėkmė"

Vaikų diena stovykloje:

Rytinė mankšta. Tai puikus būdas vaikams stovykloje įgyti įprotį rytais mankštintis;

Meninės pamokėlės. Jų metu su vaikais iš paprastų žaliavų mokysimės padaryti įspūdingo grožio darbelius. Vaikai pieš neįprastais būdais, klijuos, lipdys. Užsiėmimai lavins individualius vaikų įgūdžius, tačiau taip pat įtrauksime stovyklautojus ir į kūrybines, grupėms skirtas užduotis. Tokiu būdu mokysimės dirbti komandoje;

Ekskursijos. Kas dieną turėsime smagias išvykas ar žygius tos dienos tematika;

Treniruotės. Vaikų treniruotės paremtos žaidimais, itin aktyvios ir nuolat kintančios. Svarbiausias tikslas – kuo didesnis pliūpsnis gerų emocijų! Tuo pat metu vaikai mokysis jas reikšti bei pažinti. Svarbu paminėti, jog sportiniai užsiėmimai neretai padeda išspręsti emocines problemas, geriau pažinti save ir kitus;

Maistas. Vaikai valgys 3 kartus per dieną sveiką ir subalansuotą maistą;

Įspūdžių dalybos. Išvykų įspūdžiai bus aptariami trumpame rytiniame susitikime. Vaikai mokysis pagarbiai reikšti savo nuomonę ir išklausyti draugo. Vaikai diskutuos ir analizuos. Jie ugdys gebėjimą patarti, užduoti tinkamus klausimus. Mūsų tikslas - įkvėpti vaikus mąstyti.

Laikotarpis:

Vilniaus Filaretų pradinė mokykla, Filaretų g. 43, Vilnius

I pamaina 2020 m. birželio 8 – 12 dienomis

II pamaina 2020 m. birželio 15 – 19 dienomis

Kaina:

1 diena – 35 eurai

I, II pamainos (5 dienos) – 150 eurų

I ir II pamainos (10 dienų) – 270 eurų

Dviems ir daugiau vaikų iš vienos šeimos taikome 5% nuolaidą. Taip pat taikome 5% nuolaidą vaikams, praeityje dalyvavusiems Tėkmės dienos stovykloje. Nuolaidos nesumuojamos.

 

Mes ne tik norime formuoti pozityvų vaikų požiūrį į fizinį aktyvumą, bet ir lavinti gebėjimą mąstyti bei klausti, taip pat siekiame padėti jauniems žmonėms pažinti save iš skirtingų perspektyvų ir tobulėti įvairiose srityse.

 

Daugiau informacijos - mūsų puslapyje: https://klubastekme.lt/tekmes-dienos-stovykla-vaikams-2020/

arba telefonu: +370 606 95813

 

REGISTRUOKIS