Tel. (8-5) 215 49 63, (8-5) 215 47 45,   el. p. rastine@filaretu.vilnius.lm.lt

Filaretų pradinė mokykla

demokratiška, atvira, bendradarbiaujanti, tobulėjanti, siekianti stiprinti europietišką dimensiją, kurianti jaukią ir saugią aplinką, į kurią visada norisi sugrįžti.

Naujienos

Dėl keliavimo į mokyklą

Gerbiami tėveliai,

Vilniaus miesto savivaldybė, kartu su SĮ „Susisiekimo paslaugos“, siekdamos pagerinti kasdienes moksleivių, jų tėvelių ir mokytojų keliones, ieško sprendimų kaip mažinti rytines spūstis, taupyti kelionės laiko ir finansines sąnaudas bei gerinti pačios kelionės į mokyklą patirtį. Siekiant geresnių rezultatų, Susisiekimo paslaugos dalyvauja tarptautiniame projekte „CycleWALK“, kuriame šalys partnerės dalinasi geriausiomis pėsčiųjų bei dviratininkų infrastruktūros planavimo, kelionių optimizavimo ir kelionių planų sudarymo praktikomis bei patirtimis. Šios žinios bus praktiškai pritaikomos gerinant eismo organizavimą Vilniaus mieste.

Įvertinus surinktas apklausas bei galimybes pokyčiams, CycleWALK projekto apimtyje, vienai iš aktyviausiai apklausas pildžiusių mokyklų bus parengtas Kelionių į mokyklą planas. Susisiekimo paslaugų specialistai, kartu su mokyklos bendruomene ieškos galimybių kaip keliones į mokyklas padaryti patrauklesnes, saugesnes ir darnesnes.

Kitoms dėmesį ir norą išreiškusioms mokyklos bus pateiktas rekomendacijų rinkinys, kaip Kelionių į mokyklą planą pasirengti patiems arba bent dalį jo priemonių pritaikyti ir savo bendruomenėje.

 

Kviečiame prisijungti prie šios iniciatyvos ir prisidėti prie geresnio eismo organizavimo Vilniuje.

 

Prašome Jūsų pridėtas apklausas užpildyti iki 2020 m. lapkričio 18 d. https://arcg.is/Lvffj0