Tel. (8-5) 215 49 63, (8-5) 215 47 45, 8 602 00204,   el. p. rastine@filaretu.vilnius.lm.lt

Renginiai

Kiekvienai metais mokykloje Rugsėjo 26-ąją dieną švenčiame Europos kalbų dieną. Šią dieną visa Europa švenčia jau nuo 2001 metų. Šventės tikslas – iškelti daugiakalbystę kaip vieną iš didžiausių Europos vertybių, įprasminti kalbų mokymosi įvairovę, skatinti įvairių kalbų mokymąsi bei kultūrų sklaidą Lietuvoje ir Europoje.

Šiais mokslo metais Kalbų dieną paminėjome kartu su studentais iš Vokietijos. Būsimi pradinių klasių mokytojai suvaidino voriuko istoriją anglų ir vokiečių kalbomis, kartu su mokiniais dainavo voriuko dainelę, išmokė sveikintis ir atsisveikinti įvairiomis Europos šalių kalbomis.

 

Vokiečių kalbos dienos Lietuvoje

2018 metais  spalio 22-26 dienomis  Filaretų pradinės mokyklos mokiniai kartu su vokiečių kalbos mokytojomis prisijungė prie Vokiečių kalbos dienų Lietuvoje iniciatyvos.

Per vokiečių kalbos pamokas mokiniai visą savaitę keliavo su kiškeliu Felix po Vokietijos miestus, pažino šalį, kurios kalbą mokosi, rašė jam ir jo draugei Sophie laiškus, piešė piešinius ir surengė kūrybinių darbų parodą.

Mūsų mokyklos vokiečių kalbos dienų veiklos pristatomos Goethe instituto interneto svetainėje:
http://www.goethe.de/ins/lt/prj/vok/ltindex.htm

 

Šv. Martyno diena.

2018 m. lapkričio 12 dieną 16 val. mokyklos bendruomenė rinkosi į Žibintų šventę. Rinkome originaliausią žibintą, vaišinomės karšta arbata!