Tel. (8-5) 215 49 63, (8-5) 215 47 45, 8 602 00204,   el. p. rastine@filaretu.vilnius.lm.lt

Pamokos kitaip

Didžiausia programavimo pamoka - gineso rekordas #SWITCH!

Mokyklos antrų – ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo didžiausiame modernių technologijų ir verslumo renginyje Baltijos regione #SWITCH! ir siekė Gineso rekordo didžiausioje pasaulio programavimo pamokoje kartu su kitais 700 mokinių iš visos Lietuvos. Mokiniai galėjo praktiškai išbandyti pačias naujausias technologijas. Prisijungę prie Gineso rekordo pamokai skirtos programavimo platformos mokiniai turėjo suprogamuoti Gediminaičių stulpus ir nuspalvinti juos vėliavos spalvomis.

 

Kinologijos pamokos

2016 spalio 06 d. 3a, 3b ir 4a klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos kinologų draugijos  mokymo centro organizuotame užsiėmime apie saugų bendravimą su šunimis. Mokiniai sužinojo, kaip saugiai susipažinti su šunimi, kaip ,,skaityti” šuns kūno kalbą, kaip globoti ir gerbti augintinius. Daugiau info čia: http://www.mesirsunys.lt/naujiena/filaretu-/

 

Literatūros savaitė

,,Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga“. (Astrida Lindgren)

Balandžio 2-ąją, Tarptautinę vaikiškos dieną Vilniaus Filaretų pradinėje mokykloje prasidėjo literatūrinė savaitė. Jos metu kiekvieną dieną vyko įvairūs renginiai. Ypatingai aktyviai juose dalyvavo 4C klasės mokiniai. Jie parengė ir pristatė mokyklos bendruomenei lietuvių autorių knygas, kurios buvo nominuotos Metų knygų rinkimuose. Taip pat jie pasiruošė ir pravedė interviu su knygų kūrėjais, kurie lankėsi šią savaitę mokykloje. Vaikai turėjo progą susitikti su knygos „Brolis, kurio nereikėjo“ autore Gaja Guna Ekle, su poete, knygos „Baisiai gražūs eilėraščiai“ autore Daiva Čepauskaite, su knugų iliustratore Ieva Babilaite. Įkvėpti knygų, mokiniai darė kūrybinius darbus: kūrė paukščius, darė iliustarcijas savo knygų viršeliams.