Tel. (8-5) 215 49 63, (8-5) 215 47 45, 8 602 00204,   el. p. rastine@filaretu.vilnius.lm.lt

Projektas "Sodinam"

Projektas „Sodinam“


Vilnaius Filaretų pradinės mokyklos mokiniai dalyvavo nevyriausybinės organizacijos „Gyvoji planeta“ vykdomame ekologiniame projekte „Sodinam“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų ekologinę savimonę medžių įvairovės, auginimo  bei tausojimo kontekste.

Mokiniai žiūrėjo edukacinį filmuką „Medžiai“, taip susipažindami  su medžių sėklų daiginimu ir sodinimu, medžių mitologija, miškininko profesija bei Vilniaus miesto medžiais ir parkais. Atliko įvairias  elektronines užduotis susijusias su medžiais, jų sandara. Dalyvavo viktorinoje atsakydami į klausimus apie medžius.

Dalyvaudami elektorinėje pamokoje „Saugokim medžius“  mokiniai pagilino savo žinias apie medžių šaknis, įdomius ir žymius Vilniaus krašto medžius.  Dalyvavo diskusijoje, kuo medžiai  ir jų išsaugojimas svarbūs mūsų planetai.

Mokiniai, kartu su šeimos nariais lankė Vilniaus krašto parkus ir fotoaparatais fiksavo gražiausius ir įdomiausius medžius. Mokinukų nuotraukos dalyvavo fotografijų konkurse „Saugokim Vilniaus krašto“ medžius. Atrinkti geriausi mokinių darbai patalpinti Instargram paskyroje „Saugokim Vilniaus medžius“.